Het team van notariskantoor Beens & Herweijer

Onze medewerkers staan voor je klaar!

mr. Karst Beens

mr. Karst Beens

notaris
mr. Iris Strijkert

mr. Iris Strijkert

kandidaat-notaris

Aanwezig op afwisselend ma t/m vr, ma t/m do
strijkert@notariskantoorbeens.nl

mr. Hil Herweijer

mr. Hil Herweijer

oud notaris

Aanwezig op di, do en vr.
herweijer@notariskantoorbeens.nl

Diana Bredewoud

Diana Bredewoud

HBO jurist

Aanwezig op ma, di t/m vr in de ochtend
bredewoud@notariskantoorbeens.nl

Regine Sluiter

Regine Sluiter

HBO jurist

Aanwezig op ma, di, woe, vr
sluiter@notariskantoorbeens.nl

Inge Tanghe

Inge Tanghe

Notarieel medewerker

Aanwezig op ma en di
tanghe@notariskantoorbeens.nl

Jeffrey van der Kolk

Jeffrey van der Kolk

Notarieel medewerker

Aanwezig op ma t/m vr
vanderkolk@notariskantoorbeens.nl

Henk Fernhout

Henk Fernhout

Klerk

Aanwezig van ma t/m woe

Ellen Hartman

Aanwezig op ma t/m woe
hartman@notariskantoorbeens.nl

Jeannine van Hoof

Jeannine van Hoof

Notarieel medewerker

Aanwezig op di en do
vanhoof@notariskantoorbeens.nl

Heidi Heideveld

Heidi Heideveld

Notarieel secretaresse en receptioniste

Aanwezig op ma t/m woe
heideveld@notariskantoorbeens.nl

Hilma Werff

Hilma Werff

Notarieel medewerker

Aanwezig op ma, di, woe en vr
werff@notariskantoorbeens.nl

Inge Smits

Inge Smits

Receptioniste

Aanwezig op ma, woe, do en vr
smits@notariskantoorbeens.nl

Andrea Klein

Andrea Klein

Receptioniste

Aanwezig op woe t/m vr
klein@notariskantoorbeens.nl

Jeanette van de Velde

Jeanette van de Velde

Receptioniste